Aparaty słuchowe Starkey​​

Starkey

Firma Starkey Hearing Technologies to coś więcej niż tylko producent aparatów słuchowych. Jej działalność polega na łączeniu ludzi i zmienianiu ich życia na lepsze. Starkey wierzy, że zdolność słyszenia otaczającego nas świata i ludzi jest równie ważna jak oddychanie. Jako światowego lidera w produkcji i dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań słuchowych, głównym celem Starkey jest zbliżanie się ludzi. Sprawia, że ich życie staje się bogatsze i pełniejsze, a wszystko to dzięki umożliwieniu im osiągnięcia pełnego potencjału w życiu. W 1967, William F. Austin zakładając naszą firmę wychodził z prostego założenia: „Sami nie jesteśmy w stanie zrobić wiele. Razem możemy zmienić świat.”

Dostępne aparaty słuchowe Starkey​

Nie znalazłeś modelu aparatu słuchowego którego szukasz? Skontaktuj się z nami bezpośrednio i pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model.

No posts were found for provided query parameters.

Masz pytania?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, będziemy mogli porozmawiać i doradzić Ci w wyborze aparatu.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.