Konsultacja protetyka słuchu

Czego mogę się spodziewać na wizycie?

Analiza badań

Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu protetyk słuchu może przeanalizować Państwa wyniki badań słuchu, ustalić potrzeby oraz wstępnie wskazać sprzęt jaki należy zastosować w odniesieniu do wyników.

Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące badań i protezowania słuchu z pewnością uzyskacie Państwo podczas spotkania konsultacyjnego.

Wiedza

Po analizie badań i ustaleniu profilu słuchowego pacjenta uzyskacie Państwo wiedzę na temat stanu swojego słuchu, poziomu ubytku słuchu, jaki aparat słuchowy będzie najlepszy oraz jakie obecnie mamy najnowsze rozwiązania technologiczne.

Poniżej zakres działań jakie dodatkowo protetyk słuchu może przeprowadzić podczas spotkania:

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do firmy Amilaut?

Martyna Szajbner (M.S.): Ponieważ dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu oraz wykształceniu naszych specjalistów, jako pacjenci Amilaut zyskujecie Państwo gwarancję precyzyjnej diagnostyki oraz rozpoznania potrzeb słuchowy dostosowanych do swojego stylu życia.

Skąd mam wiedzieć, które aparaty słuchowe są dla mnie odpowiednie?

M.S.: To specjaliści Amilaut dają Państwu pewność skuteczności rozwiązań. Ponieważ protetycy słuchu doskonale znają proponowane produkty oraz stosują je „zgodnie ze sztuką”, protezowanie nie wymaga od pacjenta nadmiernego zaangażowania. To Państwa specjalista odpowie na pytanie, które aparaty słuchowe wybrać

Mam już własne aparaty słuchowe i co dalej?

M.S.: Po okresie przystosowania się do aparatu słuchowego zawsze macie Państwo możliwość zgłoszenia się do swojego specjalisty z każdym zagadnieniem odnoszącym się do słuchu oraz aparatów słuchowych i uzyskania rzetelnej pomocy.

Co jeszcze wyróżnia Amilaut?

M.S.: Można mnożyć zalety naszej działalności, jednak do głównych należą fachowość obsługi, cierpliwość, kultura pracy i wyrozumiałość wobec pacjentów. Nie brakuje nam również dynamizmu w rozwoju i elastyczności w codziennym kontakcie z pacjentami.

Co jeszcze…? Na pewno zapewniamy komfort współpracy dzięki naszej znajomości metod komunikacji z osobami w podeszłym wieku, dziećmi, osobami z głębokim ubytkiem słuchu, niewidomymi oraz z niepełnosprawnością intelektualną. Możemy się pochwalić znajomością języka migowego. Dodatkowo, dzięki wysokiej organizacji pracy naszym atutem jest szybkość i sprawność obsługi.