Naprawa aparatów słuchowych

Miło nam, poinformować, iż z relacji klientów wynika, że skuteczność naszych działań serwisowych jest najwyższa z jaką się spotkali. Zgłaszają się do nas użytkownicy, którzy ze swoją sprawą odwiedzili wiele punktów protetycznych słysząc, że nic nie da się zrobić. My natomiast błyskawicznie znajdujemy skuteczne rozwiązanie, co jest wynikiem wielu lat doświadczenia w dziedzinie protezowania słuchu.

Gwarancja aparatów słuchowych w Amilaut

Serwis aparatów słuchowych

Wszystkie zabiegi serwisowe w okresie gwarancji wykonywane są w centrum serwisowym danego producenta. Klienci Amilaut w każdej chwili mogą się zgłosić jeśli aparat nie działa lub działa nieprawidłowo.

Wychodząc naprzeciw osobom, które nie mogą rozstać się z aparatami słuchowymi, proponujemy aparaty zastępcze na czas serwisowania.

Jak zaserwisować aparat słuchowy?

Aby przesłać aparat do serwisu należy przynieść go do siedziby Amilaut wraz z kartą gwarancyjną. Mimo, że producenci zastrzegają sobie dłuższe terminy w praktyce średni czas naprawy wynosi ok 7-10 dni roboczych od przyjęcia do zwrotu aparatu użytkownikowi. W niektórych przypadkach serwis odbywa się w ciągu kilku godzin.

Dzięki naszemu zapleczu technicznemu pomożemy Państwu w każdej sytuacji.

Laboratorium serwisowe Amilaut wykona drobne naprawy serwisowe na miejscu i w miarę możliwości „od ręki”. Są to:

Zapraszamy do Amilaut

Dzięki szerokiej ofercie proponowanych aparatów w naszej firmie naprawiane i serwisowane są aparaty słuchowe aż dziewięciu producentów: Audio Service, Bernafon, Siemens, Oticon, Widex, Signia, Starkey, Phonak, Resound.