Aparaty słuchowe Bernafon

Bernafon

W 1946 roku Hans Gfeller Junior zbudował pierwszy aparat słuchowy dla swojego ojca Hansa Gfellera, założyciela i właściciela firmy Bernafon. To właśnie od tego momentu każdy produkt firmy Bernafon jest „owocem” precyzyjnej szwajcarskiej myśli technicznej. W 1988 roku firma Bernafon wprowadziła na rynek pierwszy na świecie programowany cyfrowo aparat słuchowy. To rewolucyjne wydarzenie oznaczało ogromny postęp w branży aparatów słuchowych. Kolejnym przełomowym wydarzeniem było zastosowanie przez firmę Bernafon unikalnej technologii przetwarzania sygnału Channel Free™. Dzisiejsze aparaty słuchowe to nie tylko cyfrowe przetwarzanie dźwięku, ale także ich miniaturyzacja oraz wprowadzanie innowacyjnych opcji dodatkowych, które zwiększają funkcjonalność produktu. Dzięki szwajcarskiej myśli inżynieryjnej, firma Bernafon wprowadziła m.in. pierwszy na świecie całkowicie cyfrowo programowalny aparat słuchowy. Centrum badawczo-rozwojowe firmy Bernafon znajduje się w Bernie, stolicy Szwajcarii. Aparaty słuchowe firmy Bernafon są dostępne w pełnej gamie wzorów i kolorów, mogą być wyposażone w pilota zdalnego sterowania, a także łączyć się z innymi urządzeniami audio dzięki technologii Bluetooth®. Dostępne są zarówno aparaty wewnątrzuszne, jak i zauszne oraz takie, które mogą również stanowić widoczny, modny dodatek.

Dostępne aparaty słuchowe Bernafon

Nie znalazłeś modelu aparatu słuchowego którego szukasz? Skontaktuj się z nami bezpośrednio i pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model.

Masz pytania?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, będziemy mogli porozmawiać i doradzić Ci w wyborze aparatu.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.