Zdalne aparaty słuchowe

Co zrobić, aby nie wychodząc z domu wybrać i kupić aparaty słuchowe?

Wystarczy skontaktować się z nami. Dzięki wygodnym zdalnym rozwiązaniom będziemy mogli towarzyszyć Państwu w drodze do lepszego słyszenia.

Jak to się odbywa?

Do Państwa domu dostarczymy zestaw do zdalnego dopasowania aparatów , w którym znajdziecie Państwo aparaty słuchowe, akcesoria i telefon iPhone. Następnie umówimy się na spotkanie video podczas, którego nasz specjalista powie jak założyć aparaty i upewni się czy wszystko zostało poprawnie zrobione. Podczas tego spotkania aparaty zostaną połączone z oprogramowaniem komputera znajdującego się w naszej placówce. Potem wykonamy precyzyjne badanie słuchu, przeprowadzone metodą in situ (przy użyciu słuchawki aparatu słuchowego umieszczonego wewnątrz przewodu słuchowego).

Kolejny krok to ustawienie parametrów aparatów na postawie wyniku badania słuchu w taki sposób, aby uzyskać maksymalny komfort i rozumienie mowy. Dzięki temu rozwiązaniu można w wygodny sposób sprawdzić wszystkie dźwięki na których nam zależy. Można sprawdzić jaki jest odbiór telewizji, czy rozmowa telefoniczna nie sprawia kłopotu, czy można dobrze zrozumieć domowników i oczywiście czy aparaty słuchowe są w pełni komfortowe.

Czy ja sobie z tym poradzę?

Tak, ponieważ nad wszystkim czuwa nasz specjalista. Jedyne co będzie trzeba zrobić samodzielnie to odebrać przesyłkę z zestawem aparatów i zadzwonić do nas żeby umówić termin spotkania wideo, które odbędzie się przy pomocy dołączonego do zestawu telefonu.

Czy mogę testować aparaty słuchowe?

Tak, aparaty będą mogły przez kilka dni pozostać u Państwa co pozwoli poznać ich pełne możliwości.

Co jeśli nie będzie dobrze słychać?

Wtedy zapraszamy do ponownego kontaktu telefonicznego z nami. Umówimy drugą sesje zdalnego dopasowania podczas, którego na podstawie relacji użytkownika zmienimy działanie aparatów.

Co zyskuję dzięki zdalnemu dopasowaniu?

- Bezpieczeństwo - brak kontaktu osobistego niweluje ryzyko przenoszenia chorób.
- Oszczędność czasu i wygodę - nie trzeba wielokrotnie przyjeżdżać do placówki, organizować transportu, angażować rodziny do opieki podczas wizyty dla osoby starszej.
- Bardziej precyzyjne dostosowanie aparatów słuchowych – ustawiamy tu i teraz dostosowując działanie aparatów do aktualnej sytuacji. Natychmiast wpływamy na działanie aparatów tak, aby działały zgodnie z oczekiwaniami użytkownika.

Czym różni się tradycyjne dopasowanie aparatów słuchowych o dopasowania zdalnego?

W tradycyjnej metodzie dopasowania, pacjent kilkakrotnie przyjeżdża do naszej siedziby wypożycza aparaty, wraca do domu testuje, ponownie przyjeżdża do nas aby opowiedzieć jak było podczas testów. Zdarza się, że odbywamy 3 – takich spotkań.

Tu należy zauważyć, że poza ilością wizyt elementem kluczowym jest ulotność zebranych doświadczeń słuchowych. Nie zawsze pamiętamy jak było słychać, nie zawsze wiemy na co zwrócić uwagę i nie zawsze wiemy jak nazwać wrażenia słuchowe. Dzięki zdalnemu dopasowaniu aparatów słuchowych wiele barier znika a dobry rezultat potęguje doświadczenie naszych specjalistów, którzy cały czas towarzyszą Państwu w drodze do lepszego słyszenia.

Czy mogę dowiedzieć się jak dokładnie to się odbywa?

Tak, poniżej znajdziecie Państwo bardzo ciekawy film, który jeszcze bardziej zbliży Państwa do tematu zdalnego dopasowania aparatów słuchowych.
 
 

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.