Aparaty słuchowe AudioService​​

AudioService

Głównym celem działalności firmy jest niesienie wsparcia osobom cierpiącym z powodu trudności w słyszeniu dźwięków i rozumieniu mowy. Od ponad 35 lat w swojej siedzibie w Herford firma Audio Service zajmuje się opracowywaniem aparatów słuchowych dostarczając na rynek nowoczesne, a zarazem niezawodne produkty wspomagające klientów we wszystkich sytuacjach związanych z zakłóceniami słyszenia, przy szczególnym uwzględnieniu ich potrzeb i oczekiwań. Firma specjalizuje się w aparatach wewnątrzusznych, jednak oferuje także pełen zakres aparatów zausznych, otwarte dopasowania, aparaty klasy RIC, wkładki douszne oraz szeroki zakres akcesoriów.

Dostępne aparaty słuchowe AudioService​

Nie znalazłeś modelu aparatu słuchowego którego szukasz? Skontaktuj się z nami bezpośrednio i pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model.

No posts were found for provided query parameters.

Masz pytania?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, będziemy mogli porozmawiać i doradzić Ci w wyborze aparatu.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.