Aparaty słuchowe Phonak

Phonak

Podstawową zasadą firmy Phonak jest kreatywne dążenie do przekraczania granic technologii. Poprzez ciągły wysiłek wkładany w poszukiwanie nowych rozwiązań, Phonak osiągnął jeden z najwyższych wskaźników innowacyjności na rynku. Firma Phonak, członek Sonova Group z siedzibą w Zurychu, w Szwajcarii, opracowuje, produkuje i dystrybuuje systemy słuchowe i radiowe od ponad 50 lat. W ten sposób Phonak łączy ogromną wiedzę w dziedzinie akustyki i słuchowych technologii, wraz z intensywną współpracą ze specjalistami w dziedzinie słyszenia. Celem firmy jest poprawa zdolności słyszenia i rozpoznawania mowy przez osoby z ubytkiem słuchu, poprawiając w ten sposób jakość ich życia. Phonak oferuje szeroką gamę cyfrowych aparatów słuchowych ustanawiając nowe standardy miniaturyzacji i wydajności.

Dostępne aparaty słuchowe Phonak

Nie znalazłeś modelu aparatu słuchowego którego szukasz? Skontaktuj się z nami bezpośrednio i pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model.

Masz pytania?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, będziemy mogli porozmawiać i doradzić Ci w wyborze aparatu.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.