Aparaty słuchowe Oticon​​

Oticon

Filozofia którą kieruje się firma Oticon to „People First”, która zawiera się w zdaniu, jesteśmy po to „by dawać ludziom możliwość swobodnej komunikacji, naturalnych kontaktów i aktywnego uczestnictwa.” Oticon stał się firmą nowatorskich rozwiązań, ponieważ stawia ludzi na pierwszym miejscu. Stale dąży do zdobycia nowej wiedzy, gdyż chce wciąż się uczyć i znajdować nowe sposoby, dzięki czemu może tworzyć lepsze rozwiązania i jako pierwsi wprowadzać na rynek nowatorskie pomysły. By wyjść naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku Oticon określił obszary, w których połączył pasję, doświadczenie i zaangażowanie – obszary, na których Oticon inwestuje wysiłki i zasoby to audiologia, technologia, dopasowanie oraz doradztwo. W ten sposób firma daje przykład i dostarcza najbardziej innowacyjne rozwiązania w protetyce słuchu.

Dostępne aparaty słuchowe Oticon​

Nie znalazłeś modelu aparatu słuchowego którego szukasz? Skontaktuj się z nami bezpośrednio i pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model.

No posts were found for provided query parameters.

Masz pytania?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, będziemy mogli porozmawiać i doradzić Ci w wyborze aparatu.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.