Badanie korzyści z aparatów słuchowych

Badanie korzyści z aparatów słuchowych

Badanie korzyści z aparatów słuchowych

To inaczej audiometria słowna bez i w aparatach słuchowych, żeby poczuć różnicę w słyszeniu.

Wskazania do badania

Cel badania

Ustanowienie progu słyszenia oraz procentowego poziomu zrozumienia mowy dla obojga uszu jednocześnie w dwóch sytuacjach, bez aparatów słuchowych i z aparatami na uszach pacjenta.

Jaką wiedzę zyskujesz po badaniu?

Masz pełną świadomość na ile Twoje aparaty słuchowe poprawiają słyszenie. Dowiadujesz się czy istnieją aparaty, dzięki którym uzyskasz większe korzyści słuchowe. Wiesz jaki jest Twój poziom słyszenia w aparatach i bez aparatów. Przekonujesz się o tym czy należy zmienić ustawienia Twoich aparatów tak by zwiększyć korzyści słuchowe. Zyskuje wiedzę o tym, które aparaty słuchowe wybrać jeśli właśnie jesteś na etapie ich zakupu.

PORADA SPECJALISTY

Kiedy wykonywać badania słuchu?

Badanie słuchu powinno wykonywać się profilaktycznie raz w ciągu roku. Zalecenie to dotyczy zwłaszcza osób stale przebywających w hałasie, osób z tendencją do chorób ucha środkowego oraz dzieci.

Dla kogo są badania słuchu?

Badanie słuchu powinny systematycznie powtarzać także osoby, u których został stwierdzony niedosłuch.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.