O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, dla nas ważny jest kontakt i komunikacja z ludźmi.

Od wielu lat pomagamy osobom niedosłyszącym wrócić do świata dźwięków. Współpracujemy z fundacjami i stowarzyszeniami, działamy na zewnątrz, w społecznościach osób głuchych i niedosłyszących. Organizujemy wydarzenia popularyzujące profilaktyczne badania słuchu oraz szerzące wiedzę na temat niedosłuchu spotkania. Jesteśmy ciągle z Wami. Nieustannie czerpiemy ze swojej wiedzy i doświadczenia po to, aby każdego dnia pomagać ludziom usłyszeć więcej!

Nasz zespół

Martyna Szajbner

Założycielka Amilaut

Jestem protetykiem słuchu od 15 lat, dyplom potwierdzający kwalifikację w zawodzie uzyskałam z wyróżnieniem w 2005 r. Ukończyłam studia w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną w 2010 r, co na co dzień pomaga mi w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami w tym zakresie. Dziś jestem czynnym zawodowo protetykiem słuchu, właścicielką firmy Amilaut oraz dumną mamą dwóch cudownych dziewczynek - Leny i Klary.

Ogromną satysfakcję sprawia mi interdyscyplinarność mojej pracy - dlatego diagnozuję, protezuję oraz prowadzę terapię słuchową metodą Neuroflow. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę podążając za nowościami i innowacjami w technologii w zakresie protezowania słuchu, które z radością przekazuję moim pacjentom. Wykorzystuję najnowsze metody diagnostyki i dopasowania aparatów słuchowych (metodą REM) co sprawia, że z mojego gabinetu wychodzi coraz więcej zadowolonych pacjentów. Współpracując z placówkami naukowymi, jestem szkoleniowcem oraz nauczycielem praktycznego zawodu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Za swój wielki sukces uważam realizację wydarzeń w zakresie społecznym- non profit, które zbliżają mnie do ludzi i napędzają mnie do dalszej pracy. W życiu cenię szczerość w kontaktach międzyludzkich oraz skuteczność działania.

Tworząc wizję swojej firmy, stawiam na holistyczne podejście do słuchu naszych pacjentów, dlatego zaprosiłam do współpracy specjalistów, którzy u mojego boku dzień po dniu z pełnym zaangażowaniem realizują założoną koncepcję.


 

Przez ponad 10 lat istnienia naszej firmy,
zgromadziliśmy liczne nagrody i zadowoliliśmy wielu klientów.

 • Tadeusz K.
  Korzystam z pomocy pracowników firmy od kilku lat. Zawsze spotykam się z miłą, kompetentną i sprawną sługą. Doskonale wykonują swoją pracę. Można powiedzieć "po szwajcarsku". Polecam wszystkim szukającym fachowej usługi!
  Tadeusz K.
 • Mateusz M.
  Bardzo miła obsługa i znają osoby którzy maja wadę z głębokim słuchu, kupiłem w Amilaut aparat słuchowy i jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Naprawdę bardzo dobry i duży wybór aparatów słuchowych, bardzo dobra cena niż inne firmy Polecam gorąco i zapraszamy wszystkich :)
  Mateusz M.
 • Kinga Ż.
  Jestem ogromnie zadowolona! W kilku miejscach byłam i nikt nie dobiera aparatów tak jak Pani Martyna ! 100% specjalista! Aparaty słuchowe tylko tu! POLECAM MEGA 😋
  Kinga Ż.
 • Marcin P.
  Odwiedziłem kilka punktów dobierania aparatów i dopiero tu dobrano mi aparat tak, że słyszę wszystko tak jak chyba nie marzyłem, nawet śpiew ptaków! Kupiłem aparat nie drogo i porządnej jakości. Polecam!!!
  Marcin P.
 • Joanna S.
  Od kliku lat jestem pod opieką tej pracowni. Bardzo dobre prowadzenie, profesjonalne podejście i poradnictwo. Nie jest to firma "sieciówka" i klient nie jest traktowany jak w sieciówce. Polecam z czystym sumieniem.
  Joanna S.
 • Piotr K.
  Odwiedziłem kilka punktów z aparatami słuchowymi w Warszawie, ale z całym przekonaniem mogę polecić właśnie AMILAUT. Obsługa profesjonalna i super uprzejma, aparaty słuchowe w dobrej cenie. Gorąco polecam!
  Piotr K.
 • Anja T.
  The reason I chose Amilaut for purchasing my hearing aids is that they made everything in their power to help me complete the purchase. During quarantine time it was almost impossible to make all the steps for the purchase, but they helped me so much with all the formalities and I am so grateful. They were patient with me until I decided which instruments suit me the most. I can't recommend them enough, if you are searching for the best costumer service, look no further. Thank you Amilaut!
  Anja T.
 • Sylwester K.
  Od dłuższego czasu jestem pacjentem Pani Martyny. Cenię sobie fachowość i cierpliwość pracowników Amilaut. Obecnie używam dwóch aparatów ReSound. Bardzo nowoczesne urządzenia, którymi można sterować przy użyciu iPhona. Dzięki aplikacji ReSound Smart 3D można zdalnie kontaktować się z protetykiem słuchu. Zmiana ustawień aparatów może odbywać się na odległość. Wszystkim polecam firmę Amilaut.
  Sylwester K.
 • Potrzebowałem aparatu który mógłby mnie wspierać codziennie, 24/7, i być w tym niezawodny. Martyna i Amilaut dokonali tego!
  Jakub Stanisławczyk
 

Od 2022 roku jesteśmy częścią programu Karta Warszawiaka!

 
banner_KW_2021
 

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.