Dla nas ważny jest kontakt i komunikacja z ludźmi

Amilaut to firma rodzinna, z uchem na dłoni.

Od wielu lat pomagamy osobom niedosłyszącym wrócić do świata dźwięków.

Nieustannie czerpiemy ze swojej wiedzy i doświadczenia po to, aby każdego dnia pomagać ludziom usłyszeć więcej!
Terapia słuchu Amilaut

Organizujemy, edukujemy, uczymy się

Współpracujemy z fundacjami i stowarzyszeniami, działamy na zewnątrz, w społecznościach osób głuchych i niedosłyszących.

Organizujemy wydarzenia popularyzujące profilaktyczne badania słuchu oraz spotkania szerzące wiedzę na temat niedosłuchu.

Jesteśmy ciągle z Wami.

Od 2022 roku jesteśmy częścią programu Karta Warszawiaka

Teraz jesteśmy dla was jeszcze bardziej dostępni. Możesz skorzystać z usług Amilaut z pomocą Kart Warszawianki i Warszawiaka.
karta-warszawiaka

Zespół Amilaut

Martyna Szajbner

Założycielka Amilaut

Jestem protetykiem słuchu od 15 lat, dyplom potwierdzający kwalifikację w zawodzie uzyskałam z wyróżnieniem w 2005 r. Ukończyłam studia w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną w 2010 r, co na co dzień pomaga mi w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami w tym zakresie. Dziś jestem czynnym zawodowo protetykiem słuchu, właścicielką firmy Amilaut oraz dumną mamą dwóch cudownych dziewczynek – Leny i Klary.

Ogromną satysfakcję sprawia mi interdyscyplinarność mojej pracy – dlatego diagnozuję, protezuję oraz prowadzę terapię słuchową metodą Neuroflow. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę podążając za nowościami i innowacjami w technologii w zakresie protezowania słuchu, które z radością przekazuję moim pacjentom. Wykorzystuję najnowsze metody diagnostyki i dopasowania aparatów słuchowych (metodą REM) co sprawia, że z mojego gabinetu wychodzi coraz więcej zadowolonych pacjentów. Współpracując z placówkami naukowymi, jestem szkoleniowcem oraz nauczycielem praktycznego zawodu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Za swój wielki sukces uważam realizację wydarzeń w zakresie społecznym – non profit, które zbliżają mnie do ludzi i napędzają mnie do dalszej pracy. W życiu cenię szczerość w kontaktach międzyludzkich oraz skuteczność działania.

Tworząc wizję swojej firmy, stawiam na holistyczne podejście do słuchu naszych pacjentów, dlatego zaprosiłam do współpracy specjalistów, którzy u mojego boku dzień po dniu z pełnym zaangażowaniem realizują założoną koncepcję.

Przez ponad 17 lat istnienia naszej firmy zgromadziliśmy liczne nagrody i zadowoliliśmy wielu klientów.

Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Amilaut - Usłysz więcej!
Zarezerwuj wizytę u naszego audiologa, który przeprowadzi badanie słuchu i omówi opcje leczenia.