Regulacja aparatów słuchowych

Regulacja ustawień aparatów słuchowych


Zmiana parametrów aparatów słuchowych to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę.

Na czym to polega?


Mówiąc dość ogólnie, na podstawie badań diagnostycznych protetyk słuchu programuje parametry aparatów słuchowych, co pozwala uzyskać odpowiednie wzmocnienie prowadzące do jak najlepszego rozumienia mowy przez użytkownika. Mimo, że brzmi to dość prosto, cała procedura wymaga olbrzymiej wiedzy audiologicznej, doświadczenia i precyzji w działaniu. Ustawienie aparatów słuchowych to proces polegający na bliskiej współpracy pacjenta i specjalisty od słuchu. Nasi protetycy z pewnością pomogą Państwu w tej dziedzinie.

Jakie aparaty podlegają regulacji?


WSZYSTKIE APARATY SŁUCHOWE PONIŻSZYCH MAREK

Audio Service, Bernafon, Oticon,Phonak, Reuound, Signia, Starkey, Siemens, Widex

Zapraszamy pacjentów Amilaut jak również osoby, które używają aparatów zakupionych w innych firmach.

Na regulację zapraszamy zawsze gdy:


  • użytkownik zaobserwował u siebie pogorszenie słyszenia
  • zmieniły się warunki, w których używane są aparaty słuchowe
  • mowa w aparacie jest niewyraźna, niezrozumiała
  • należy ustawić dodatkowy program słuchowy do oglądania telewizji, rozmowy przez telefon, w ruchu ulicznym itp.
  • aparat działa zbyt cicho
  • barwa dźwięku jest zmieniona

UŻYWANE APARATY SŁUCHOWE

Zapraszamy tych z Państwa, którzy posiadają lub planują zakupić używany aparat słuchowy. Aby ustalić czy aparat będzie odpowiedni dla Państwa zapraszamy do naszej siedziby gdzie doświadczony protetyk słuchu ustali możliwości aparatu.

Jeśli specjalista uzna, że warto podjąć próbę dopasowania używanego aparatu słuchowego zapraszamy na konsultację protetyka słuchu, który Państwu pomoże. W zakładce pakiet opieki audiologicznej znajdziecie Państwo rozwiązania dla siebie. A dla osób mających trudności w dotarciu do naszej placówki proponujemy ustawienie aparatów w domu pacjenta.

To może Cię również zainteresować:

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.