Regulacja ustawień aparatów

Zmiana parametrów aparatów słuchowych to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę.

Na czym polega regulacja aparatów słuchowych?

Mówiąc dość ogólnie, na podstawie badań diagnostycznych protetyk słuchu programuje parametry aparatów słuchowych, co pozwala uzyskać odpowiednie wzmocnienie prowadzące do jak najlepszego rozumienia mowy przez użytkownika. Mimo, że brzmi to dość prosto, cała procedura wymaga olbrzymiej wiedzy audiologicznej, doświadczenia i precyzji w działaniu. Ustawienie aparatów słuchowych to proces polegający na bliskiej współpracy pacjenta i specjalisty od słuchu. Nasi protetycy z pewnością pomogą Państwu w tej dziedzinie.

Jakie aparaty podlegają regulacji?

WSZYSTKIE APARATY SŁUCHOWE PONIŻSZYCH MAREK

Audio Service, Bernafon, Oticon,Phonak, Reuound, Signia, Starkey, Siemens, Interton

Regulujemy aparaty słuchowe dla wszystkich

Zapraszamy pacjentów Amilaut jak również osoby, które używają aparatów zakupionych w innych firmach. Wszyscy są mile widziani w Amilaut.

Na regulację zapraszamy zawsze gdy

Używane aparaty słuchowe

Zapraszamy tych z Państwa, którzy posiadają lub planują zakupić używany aparat słuchowy. Aby ustalić czy aparat będzie odpowiedni dla Państwa zapraszamy do naszej siedziby gdzie doświadczony protetyk słuchu ustali możliwości aparatu.

Jeśli specjalista uzna, że warto podjąć próbę dopasowania używanego aparatu słuchowego zapraszamy na konsultację protetyka słuchu, który Państwu pomoże. W zakładce pakiet opieki audiologicznej znajdziecie Państwo rozwiązania dla siebie. A dla osób mających trudności w dotarciu do naszej placówki proponujemy ustawienie aparatów w domu pacjenta.
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Amilaut - Usłysz więcej!
Zarezerwuj wizytę u naszego audiologa, który przeprowadzi badanie słuchu i omówi opcje leczenia.