Na czym polega kampania #dbajosłuch?

Ta Kampania polega na uświadamianiu jak ważny w życiu człowieka jest słuch.

Jej celem jest zwrócenie Twojej uwagi na to jak hałas i inne czynniki negatywnie wpływają na Twoje słyszenie. Chcę przekazać Ci wiedzę o tym, w jaki sposób możesz chronić się przed utratą słuchu, jak możesz o niego dbać, jak zachować higienę słyszenia i słuchania. Serdecznie zapraszam Cię do udziału w kampanii #dbajosłuch w każdym wymiarze. Zapraszam do współpracy zarówno osoby borykające się z niedosłuchem jak i specjalistów.

MOŻEMY RAZEM POPULARYZOWAĆ WIEDZĘ NA TEMAT
JAK DBAĆ O SŁUCH I CHRONIĆ GO PRZED HAŁASEM

Jak zrodziła się akcja #dbajosłuch?

Pracując i obcując przez wiele lat z osobami niedosłyszącymi dostrzegłam jak ogromny wpływ na funkcjonowanie moich pacjentów ma niedosłuch.

Zorientowałam się, że generuje wiele trudności, zaburza kontakty z ludźmi, utrudnia relacje, wpływa na jakość pracy i stan emocjonalny człowieka.

Pewnego dnia, w mojej głowie zrodził się pomysł, aby wspierać osoby niedosłyszące a słyszące chronić przed utratą słuchu. #dbajosłuch to kampania społeczna, którą uruchomiłam ponieważ moja wrażliwość na trudności i potrzeby innych jest tak ogromna, że nie mogłam dłużej bezczynnie przyglądać się temu co spotyka moich pacjentów.

Kampania #dbajosłuch to akcja, która nigdy się nie kończy. Jest zawsze aktualna i zawsze będzie potrzebna po to, aby uświadamiać ludziom, że słuch to nasz skarb. Cały czas z niego korzystamy, pomaga nam w kontakcie z ludźmi, jest ciągle aktywny. I tak na dobrą sprawę nigdy się nie wyłącza, nie odpoczywa.

Kto może przyłączyć się do akcji?

Zapraszamy do współpracy specjalistów i ośrodki, którym nie jest obojętny słuch ich podopiecznych. Zapraszamy:
Jeśli powyżej nie widzisz swojej specjalności lub placówki, a temat słuchu nie jest Ci obojętny, Ciebie również serdecznie zapraszam do kontaktu!

Odwiedź nas również na FB Amilaut i instagramie sluchowe_love

Jak możesz przyłączyć się do akcji #dbajosłuch?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, będziemy mogli porozmawiać o naszych, przyszłych, wspólnych działaniach.
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Amilaut - Usłysz więcej!
Zarezerwuj wizytę u naszego audiologa, który przeprowadzi badanie słuchu i omówi opcje leczenia.