Informacje dotyczące pracy gabinetu AMILAUT – COVID-19

 
 

Drodzy Państwo!

Świadomie i odpowiedzialnie wykonując zawód protetyk słuchu, zapewniamy, że stosujemy wszelkie możliwe sposoby na to aby bezpiecznie dla Państwa i nas samych wykonywać swoją pracę. Mając świadomość jak ważna jest w tej trudnej sytuacji komunikacja i dostęp do informacji, szczególnie dla seniorów, jesteśmy dostępni codziennie 9-17.

Działając zgodnie z poniższymi zasadami zapewniamy Państwu BEZPIECZNY dostęp do POMOCY SŁUCHOWYCH oraz ich SERWISU. Informujemy, że nasz GABINET:

● Wyposażony jest w odpowiednie środki do dezynfekcji, które stosujemy aby podczas wizyty zapewnić Państwu PEŁNĄ OCHRONĘ przed bakteriami i wirusami.

● Protetycy słuchu stosują MASKI, ochronne PRZYŁBICE oraz RĘKAWICE jednorazowe.

● W pomieszczeniu głównym znajduje się STANOWISKO DO ODKAŻANIA RĄK z którego skorzystać zobowiązana jest każda osoba, która wchodzi do naszej placówki.

● Naszym pacjentom zapewniamy jednorazowe lateksowe rękawice ochronne.

● Podczas obsługi zachowujemy bezpieczny dystans 2 m odległości

● W placówce mogą przebywać maksymalnie DWIE OSOBY, pozostałe (nieumówione) dla zachowania Państwa bezpieczeństwa oczekują w kolejce na zewnątrz.

● Każdy pacjent umawiany jest telefonicznie na wyznaczony termin i godzinę (dane kontaktowe: 22/635-34-15, 693 994 068, biuro@amilaut.pl - WIZYTĘ MOŻNA UMÓWIĆ poniedziałek-piątek 9-17 oraz w sobotę 10-14).

● Pierwszeństwo obsługi mają osoby niepełnosprawne ruchowo.

● W miarę możliwości prosimy o przybywanie w pojedynkę (bez osób towarzyszących) NIE DOTYCZY ASYSTENTÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

● W godzinach 10-12 pierwszeństwo obsługi mają SENIORZY.

● Pomiędzy kolejnymi umówionymi wizytami zachowujemy stosowny odstęp czasu, który zapewnia możliwość zdezynfekowania blatów, klamek, terminali płatniczych, siedzisk, podłóg). Dzięki temu nie zetkniecie się Państwo z inną osobą.

● W naszej placówce stosujemy OZONOWANIE POWIETRZA skuteczną i sprawdzoną metodę na walkę w COVID-19.

Podczas umawiania wizyty nasi Protetycy mogą zadać kilka pytań:
- Czy w ciągu ostatnich 14 DNI mieliście Państwo kontakt z osobą zarażoną koronawisusem?
- Czy w ostatnim czasie Państwo lub ktoś z Państwa rodziny miał poniższe objawy:W trosce o wspólne dobro uprzejmie prosimy przed umówieniem wizyty o przeanalizowanie powyższych czynników i jeśli to wskazane, przełożenie wizyty na inny DOGODNY TERMIN. Jako właściciel firmy Amilaut zapewniam Państwa, że nasza placówka jest bezpieczna. Na bieżąco będę aktualizować warunki i godziny pracy firmy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Martyna Szajbner

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.