Aparaty słuchowe dla dzieci

Rozwiązania dla dzieci


Spośród producentów aparatów słuchowych kilku proponuje rozwiązania skierowane do dzieci.
„People First to nasza obietnica, że wszystko co robimy zawsze koncertuje się na ludziach, dla których to robimy. Staramy się nie tylko pomóc Ci więcej słyszeć, ale także pełniej żyć”

Wszelkie informacje na temat najnowszych rozwiązań znajdzieciecPaństwo na stronie www.oticon.pl„Razem zmieniamy życie. Naszą misją jest umożliwienie Ci połączenia z pięknem dźwięku”

Wszelkie informacje na temat najnowszych rozwiązań znajdzieciecPaństwo na stronie www.phonak.com„… Z zaangażowaniem podchodzimy do zlecanych nam zadań – zarówno tych małych jak i tych dużych. Nasza praca ma służyć innym, dlatego w każde nasze działanie wkładamy wiele staranności...”

Wszelkie informacje na temat najnowszych rozwiązań znajdzieciecPaństwo na stronie www.resound-polska.pl„Firma Widex dąży do tego, aby zapewnić osobom niedosłyszącym takie same możliwości komunikowania się z innymi, jakie mają osoby słyszące prawidłowo”.

Wszelkie informacje na temat najnowszych rozwiązań znajdzieciecPaństwo na stronie www.widex.plProponujemy Państwu możliwość sprawdzenia możliwości poszczególnych aparatów, a jeśli zaistnieje taka potrzeba także wypożyczenia na okres próbny. Dzięki szerokiej diagnostyce jaką proponujemy nasi protetycy porównają korzyści w rozumieniu mowy w każdym modelu i ustalą, który będzie najbardziej odpowiedni dla Państwa dziecka.

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.