Poziomy technologiczne i ceny

W naszej ofercie znajdziecie Państwo aparaty słuchowe aż dziewięciu producentów. Poniżej krótkie przybliżenie w jakich klasach występują i czego możecie Państwo oczekiwać od aparatów słuchowych. Zachęcamy do wypróbowania ich możliwości.

KLASA PODSTAWOWA


Przeznaczona dla mniej wymagających użytkowników, o nieskomplikowanym przebiegu słyszenia. Oferta skierowana dla osób, które przebywają w spokojnym środowisku akustycznym. Aparaty klasy podstawowej pomogą lepiej słyszeć i rozumieć w rozmowie z jedną lub dwiema osobami w ciszy, w oglądaniu telewizji, słuchaniu radia.

Od 1.000 do 1.700 zł

KLASA EKONOMICZNA


Przeznaczona dla użytkowników, o nieskomplikowanym przebiegu słyszenia. Oferta skierowana dla osób, które przebywają w spokojnym środowisku akustycznym, jak również potrzebują aparatów do rozmowy w sklepie, autobusie, na ulicy. Aparaty z klasy ekonomicznej pomogą lepiej słyszeć i rozumieć w rozmowie z 1-2 osobami w ciszy, w oglądaniu telewizji, słuchaniu radia , ale również wyciszą hałas, który przeszkadza w rozumieniu.

Od 1.700 do 2.600 zł

KLASA BIZNESOWA


Automatyczne aparaty, dla średnio aktywnych użytkowników. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym bardzo dobrze dopasowują dźwięk do potrzeb konkretnego użytkownika. Dla osób, którym zależy dobrym zrozumieniu mowy. Dzięki funkcjom bezprzewodowym aparaty komunikują się ze sobą i korygują swoje działanie dzięki zebranym informacjom. Użytkownik nie jest zaskakiwany nagłymi zmianami akustycznymi. Szum wiatru jest przyjemny i nie przeszkadza w słuchaniu.

Od 2.600 do 3.500 zł

KLASA PIERWSZA


Czuła i dokładna technologia sprawi, że dźwięki będą brzmiały naturalnie, a ich barwa będzie melodią dla ucha. To doskonałe rozwiązanie stosowane jest dla osób bardzo wymagających i „pracujących słuchem” - muzyków, tłumaczy, radiowców, osób występujących przed kamerami, na estradzie, i tych którzy chcą chłonąć dźwięki życia jak najpełniej. Dzięki rozwiązaniom tej klasy aparatów można stosować je u osób ze skomplikowanym ubytkiem słuchu, przebywających w zmiennych warunkach akustycznych. Komfort słyszenia jest największy z możliwych i bazuje na najnowszych badaniach.

Od 4.500 do 10.000 zł