Droga do lepszego słyszenia

Aby wybrać aparaty słuchowe i czerpać pełną satysfakcję z ich użytkowania, w pierwszej kolejności należy spotkać się z jednym z naszych protetyków słuchu w celu konsultacji.

Podczas spotkania protetyk słuchu przeprowadzi:

  • wywiad medyczny, aby poznać historię i specyfikę niedosłuchu pacjenta
  • badania słuchu (protetyk wykona szereg badań, które będą niezbędne do skutecznego doboru aparatów słuchowych)
  • przymierzy aparaty słuchowe z szerokiej gamy aparatów, które proponujemy oraz przeprowadzi testy audiometryczne oceniające, które z aparatów najbardziej poprawiają zrozumienie mowy i komfort słyszenia pacjenta
  • jeśli zaistnieje taka potrzeba protetyk słuchu wypożyczy Państwu aparaty słuchowy na okres próbny Wypożyczenie proponujemy szczególnie tym z Państwa, którzy po raz pierwszy zamierzają używać aparatów słuchowych.
Na pierwszą wizytę prosimy abyście Państwo zabrali ze sobą dokumentację medyczną. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze dokładniej zająć się Państwa słuchem.

KORZYŚCI dla naszych pacjentów:


  • dla tych osób, które zdecydują się na zakup w firmie AMILAUT wszystkie powyższe usługi w "drodze do lepszego słyszenia" pozostają bez opłat
  • w chwili decyzji o wyborze konkretnego modelu aparatów słuchowych, jako pacjenci firmy AMILAUT pozostajecie Państwo pod stałą i bezterminową opieką protetyka słuchu.
  • dzięki umowie zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, AMILAUT umożliwia Państwu nabycie aparatów słuchowych w atrakcyjniejszej cenie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pomocnymi informacjami w zakładce Finasowanie
  • współpraca kredytowa z bankiem umożliwia nam rozłożenia ceny aparatów na raty bez oprocentowania (raty 0%).

Decydując się na korzystanie z naszej strony akceptujecie Państwo naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje na temat używanych przez nas plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu bez zmiany ustawień na Państwa urządzeniu oznacza wyrażanie zgody na używanie plików cookies. Czytaj dalej.